DEBATA KANDYDATÓW DO PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Utworzono dnia 03.10.2025
W dniu 3 października odbyła się debata kandydatów do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Przygotowali ją uczniowie klasy 8. Kandydaci odpowiadali na pytania dotyczące m.in. swoich propozycji, tego jak zintegrować młodszych uczniów ze starszymi czy najważniejszych kompetencji Samorządu Uczniowskiego. Na koniec odpowiadali na pytania wyborców. Wybory, w których uczniowie wybiorą nowych reprezentantów już w poniedziałek 6 października.
DEBATA KANDYDATÓW DO PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Utworzono dnia 03.10.2025, 11:54





