Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Joachima Lelewela w Jakubowicach

INTEGRACYJNY WYJAZD KLASY 3A DO MUZEM WSI LUBELSKIEJ

Utworzono dnia 30.01.2026

W dniu 30 stycznia 2026 r. uczniowie klasy 

3a wzięli udział w integracyjnym wyjeździe do Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie 

czekało na nich wiele zimowych atrakcji. Głównym punktem programu był kulig,

 podczas którego dzieci miały okazję przejechać się saniami w malowniczej scenerii.

Nie zabrakło również zabaw na ośnieżonych górkach w urokliwym wąwozie,

które dostarczyły uczestnikom mnóstwo radości i śmiechu. 

Na zakończenie wszyscy wspólnie spędzili czas przy ognisku z kiełbaskami, 

ogrzewając się i integrując w miłej, zimowej atmosferze. 

 

Uczniowie wraz z nauczycielami składają serdeczne podziękowania

 mamom Hani, Julki i Lenki za wspaniałą organizację wyjazdu, 

ogromne zaangażowanie oraz wspólną zabawę. 

Dzięki Państwa wsparciu ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. 

Kulig 3a

Utworzono dnia 31.01.2026, 07:11

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Zegar

Biuletyn Informacji Publicznej

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1126

W poprzednim tygodniu: 1308

W tym miesiącu: 1126

W poprzednim miesiącu: 6244

Wszystkich: 279675

PROGRAM AKTYWNA TABLICA

PROGRAM "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"