Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Joachima Lelewela w Jakubowicach

UCZNIOWIE KLASY 4B, 5A I 6B ODKRYWALI GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Utworzono dnia 26.09.2025
W dniach 24–25 września uczniowie klas 4–6 wzięli udział w dwudniowej wycieczce w Góry Świętokrzyskie. Program obfitował w atrakcje – od Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej, przez Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu, aż po niezwykłą Jaskinię Raj.
 
Drugiego dnia uczniowie odwiedzili Muzeum Minerałów i Skamieniałości w Świętej Katarzynie, a następnie zdobyli Łysicę – najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich. Po zasłużonym obiedzie w Bielinach ostatnim punktem była wizyta w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.
 
Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń, a jej uczestnicy wrócili pełni wspomnień i uśmiechów. Niektórzy przekonali się też, że góry naprawdę „rosną”, gdy trzeba je zdobywać na własnych nogach.
 

WYCIECZKA

Utworzono dnia 26.09.2025, 10:32

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Zegar

Biuletyn Informacji Publicznej

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1126

W poprzednim tygodniu: 1308

W tym miesiącu: 1126

W poprzednim miesiącu: 6244

Wszystkich: 279675

PROGRAM AKTYWNA TABLICA

PROGRAM "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"